Způsob dopravy

– Objednávky na výrobu nábytku nebo interiérových dekorací přijímáme s podmínkou 100% platby předem.

– Nábytek a dekorace vyrábíme na zakázku do 30 dnů od okamžiku zaplacení. Lhůta se může prodloužit kvůli okolnostem vyšší moci (výpadky elektřiny, výpadky ve výrobě, náhlé změny pravidel celní kontroly a celního odbavení zboží a jiné okolnosti vyšší moci způsobené dočasným stanným právem na Ukrajině)

– Expedice objednávky ze sortimentu skladem je zpravidla realizována následující den po zadání takové objednávky, nejpozději však do tří pracovních dnů od okamžiku zadání objednávky.

– Doručení drobné objednávky je realizováno kurýrní službou DPD nebo Zásilkovna na náklady zákazníka (při platbě předem na doručení nebo na dobírku) po celém území ČR.

– Odeslání velké objednávky lze provést následujícími způsoby:

  • vyzvednutí ze skladu prodávajícího, který se nachází na adrese: Hradec Králové, Gočárova třída 687, 50002
  • doručení naší dopravou po celém území ČR za cenu 7 Kč za 1 km (účtována je cesta na místo i zpět). Tento způsob dopravy doporučujeme.
  • doručení kurýrní službou zabývající se velkorozměrovými přepravami (Top Trans, Fofr Trans, Geis) (odpovědnost za doručení kurýrní službou přebírá zákazník)

Způsob platby

– Bankovním převodem na náš běžný účet. Po připsání finančních prostředků je produkt odeslán na vámi uvedenou adresu.

– Na dobírku (platba přepravci při předání zboží, dobírka plus provize za dobírku)

Upozornění: Při přebírání zásilky si balík pečlivě prohlédněte, pokud jeví známky poškození (roztržený obal, hluboké promáčkliny na obalovém materiálu…), zásilku nepřebírejte!

Výměna a vrácení zboží

– Výměnu nebo vrácení výrobku je možné provést do 14 dnů od okamžiku odeslání objednávky a za podmínky, že výrobek nejeví známky používání k určenému účelu, mechanické poškození, znečištění způsobené zákazníkem po obdržení objednaného produktu.

– Pro podrobnosti o postupu při výměně nebo vrácení vámi objednaného produktu kontaktujte obchodní oddělení na telefonním čísle nebo emailové adrese (kontaktní údaje naleznete v sekci „kontakty“).