Něco o nás

Dopřejte si luxus a pohodlí s naší prémiovou nábytkovou řadou a dekoracemi, které se hodí do každého domova

Výroba našeho nábytku probíhá v plném cyklu od kácení stromů v lese, jejich zpracování, a nakonec výroby stolů a židlí z masivního buku a dubu. Vše s láskou k truhlářskému řemeslu. 

Výroba probíhá na Ukrajině, kde funguje již více než 20 let. Na evropském trhu máme zastoupení v takových zemích jako Rumunsko, Polsko, Itálie.

Nyní chceme trochu energie karpatského lesa přinést i do České republiky.

Tvoříme útulnou atmosféru​

Každý chce ve svém domově vytvořit útulnou atmosféru plnou pohodlí a lásky, aby se za nimi příbuzní a přátelé rádi znovu a znovu vraceli.

Takovou atmosféru vytvoříte s naším jídelním nábytkem a interiérovými dekoracemi, které jsou více než obyčejné dekorace. Vdechnou život vašemu domovu a stanou se jeho „srdcem“.

Ruční práce & udržitelnost

Nábytek, interiérové textilie a dekorace, které Vám nabízíme, jsou vyráběny ručně z ekologických materiálů.

Každý řemeslník vložil do svého výrobku část svého srdce a lásky. Teplo domova zaplní každý interiér, ve kterém se náš nábytek či dekorace „usadí“

ČÍM SE LIŠÍME OD KONKURENCE?

Vytvořte si svůj vlastní domov s příběhem s naším interiérovým nábytkem a dekoracemi.

JAKÉ DALŠÍ SLUŽBY POSKYTUJEME?

Součástí našeho minikoncernu je také stavební a úklidová firma.

*O těchto službách se dozvíte více v kategorii další služby.

Specialistům v oblasti architektury a designu nabízíme náš sortiment a služby za speciální, partnerské ceny, aby si každý profesionál mohl rozšířit své portfolio služeb bez jakýchkoliv investic.

 

Čistá víla

Poskytujeme úklidový servis pro všechny typy budov. V naší nabídce najdete vše, kromě vnějšího mytí oken na výškových budovách.

Nabízíme úklid po stavbě nebo po rekonstrukci, generální úklid bytových prostor, čištění čalouněného nábytku a koberců, pravidelný úklid kanceláří a konferenčních místností.

Pracujeme rychle, tiše a profesionálně.

ZAV - Consult s.r.o

Zabýváme se stavebními a rekonstrukčními pracemi všeho druhu.

Na český trh jsme vstoupili už v roce 2019. Stavíme objekty od nuly na klíč. Věnujeme se vnějším a vnitřním opravárenským a instalačním pracem.

Jakékoliv interiérové a exteriérové práce vám rádi poskytneme rychle a kvalitně. Nově nabízíme služby údržby a čištění solárních systémů různé velikosti.